Про нас

Сільськогосподарське приватне підприємство "Несвіч" засноване 31.03.1999 року Кучерою Володимиром Констянтиновичем та знаходиться за адресою: Волинська область, Луцький район, с. Несвіч, вул. Центральна, 30. 

СГПП "Несвіч" обробляє більше 6 тис. га землі у Волинській області. Підприємство спеціалізується на вирощуванні, очищенні, зберіганні та реалізації зернових, бобових та олійних культур, а саме: пшениця, кукурудза, ріпак, соя. Потужність елеваторів та зерносховищ підприємства - 20000 т. Продукція обов'язково проходить процедуру очистки та сушки перед тим, як відправитися на зберігання.

Підприємство також займається виготовленням сітки, секцій і стовпчиків для огорож

Ми з розумінням відносимося до проблем Замовника і готові запропонувати різні форми співпраці. Наше підприємство плідно працює як з великими так і з дрібними підприємствами, магазинами, і звичайними покупцями. У нас індивідуальний підхід до кожного Клієнта, персональний кваліфікований менеджер, який, виходячи з положення замовника, підбере найбільш оптимальні умови роботи.

Для Вас максимально зручні умови оплати. Існує гнучка система знижок (залежно від об’єму, постійним клієнтам та ін.) Можливі різні форми оплати: готівка, безготівковий розрахунок.

З найкращими побажаннями,

Підприємство «Несвіч»

СГПП "Несвіч"

map